Ocak 18, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

MİLYAR DOLARLIK YEDİ MAVİ PROJESİNİN PATRONLARINA SEKRETER SALDIRISI İDDİASI

2 min read
MİLYAR DOLARLIK YEDİ MAVİ PROJESİNİN PATRONLARINA SEKRETER SALDIRISI İDDİASI

MİLYAR DOLARLIK YEDİ MAVİ PROJESİNİN PATRONLARINA SEKRETER SALDIRISI İDDİASI

İş dünyası bu dedikodu ile çalkalanıyor….

İddialara göre; Kalkavan Yapı, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat ortaklığı tarafından inşa edilen Yedi Mavi projesinde geçtiğimiz aylarda ‘Yok artık’ dedirtecek bir olay yaşandığı iddia edildi.

İddialara göre; yönetim kurulu tarafından şirket sekreterlerinden birinin işine son verildi. İşten tazminat almadan kovulduğu iddia edilen sekreter ertesi gün şirkete gelerek patronlardan biri ile görüşmek istedi, bir anda odaya giren sekreter tazminatını almadığını ve sigortasının iptal edildiğini ve maaşının verilmediğini söyleyerek bağırmaya başladı.

Patrona karşı sesini bir hayli yükselten eski çalışana sakin olmasını söyleyen patron bir anda neye uğradığını şaşırdı. Eski çalışan bir anda patronun boğazına sarılarak saldırmak istedi.

İçerdeki bağırış seslerini duyan diğer çalışanlar odaya girerek sekreteri sakinleştirmeye çalışarak dışarı çıkardıkdıkları iddia edildi.

Daha sonra şirketten uzaklaştırılan sekreterin bir kaç gün sonra tazminatı ve maaşının yatırıldığı ve konunun kapatıldığı iddia edildi.

Şimdilerde merak edilen ise; saldırıya uğrayan patron kim? Bilindiği üzere Yedi Mavi Projesi, Kalkavan Yapı’nın patronu Nazım Kalkavan, Hasan Sever ve Gül İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirilen milyonluk bir proje…

Sekreteri tarafından saldırıya uğradığı iddia edilen patron merak konusu oldu…

Bu iddianın doğruluk payı nedir bilinmez ama şimdilerde iş dünyasında kulaktan kulağa yayılan bu dedikodu duman olmayan yerden ateş çıkmaz misali gibi…

*****

Özel haber logosuyla yayınladığımız haberlerin tüm telif hakları sacitaslan.com’a aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi haberin tamamı ya. da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.

Kullanan siteler hakkında hukuki haklarımız saklıdır.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/milyar-dolarlik-yedi-mavi-projesinin-patronlarina-sekreter-saldirisi-iddiasi-haberi-542619

Bir cevap yazın