Nisan 14, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Nil Burak’tan sarsıcı kumar itirafı

2 min read
Nil Burak'tan sarsıcı kumar itirafı

Nil Burak'tan sarsıcı kumar itirafı

Gökay Kalaycıoğlu’nun sorularına içtenlikle yanıtlar veren Nil Burak, kumar bağımlılığı ile ilgili yapığı itirafla gündeme bomba gibi düştü.

Nil Burak, “İnternette 1969 yılında biriyle evlendiğim yazıyor ama öyle bir şey yok. Yabancı biriyle birliktelik yaşamadım. Aşk kadınıyım olduğum için kalbimle hareket ediyorum. Benim için erkeklikte yakışıklılık önemli ama zeki ve esprili olması çok önemli. İlk evliliğim 1970 yılında menajerim Engin Kefkef’le. Ama o evlilik gerçek değildi, o zaman Türk olmadığım için sahneye çıkmam yasaktı. Prosedür gereği evlilik yaptık. Evlendikten 10 gün sonra Engin ‘Boşandık’ diyerek kağıdı getirdi” dedi.

Oğlunun babası ile yaptığı evlilikten ve bitme nedeninden bahseden Burak, “Benim için ilk evliliğimi Las Vegas’ta oğlumun babası Şamil Bey’le yaptım. Evliliğimiz 11 sene sürdü. Onun kumar bağımlılığından dolayı yürümeyeceğini anladım. Oynadığı oyunlar ufak tefek değildi. Oğlumla kendimi korumak için boşanmak zorunda kaldık. Görüşmeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Sözlerine devam eden Nil Burak, şunları söyledi: “Ben de kumarı seviyorum ve 40 yıldır oynuyorum. Kendi irademle bütçeme göre oynuyorum. Kıbrıs’a gelerek kimlerin oynadığını söylesem şaşırırsınız.”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/nil-buraktan-sarsici-kumar-itirafi-haberi-550164

Bir yanıt yazın