Mayıs 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Nilgün Belgün: “Sendrom bana uğramadı”

2 min read
Nilgün Belgün: "Sendrom bana uğramadı"

Nilgün Belgün: "Sendrom bana uğramadı"

Habertürk’ten Eren Gürel’in haberine göre yılbaşı öncesi alışverişe çıktığını söyleyen Nilgün Belgün, yeni yıla Kıbrıs’ta gireceğini belirtti.

Nilgün Belgün:

Basın mensuplarıyla sohbet eden Nilgün Belgün, tek kişilik oyunu ‘Aşk ve Komedi’ ile Anadolu’da gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getirdi.

Nilgün Belgün:

Belgün, “Bu oyunla çok sevildiğimi hissediyorum. Çünkü tek başıma oynuyorum ve herkes bana geliyor. 10 sene boyuncu geliyorlar. Yeni yıldan sonra 10. yıla özel bir şeyler yapmayı düşünüyorum” dedi.

Nilgün Belgün:


“EN ÇOK YORULDUĞUM İŞİ YAPIYORUM”

Nilgün Belgün, muhabirlerin, “10 yıl içinde kendinizi çok yorgun hissettiğiniz zamanlar oldu mu?” sorusuna, “Açık söylemek gerekirse; bugüne kadar en çok yorulduğum işi yapıyorum ama büyük bir keyif alıyorum. Şimdiye kadar da en fazla keyif aldığım iş oldu” ifadelerini kullandı.

Nilgün Belgün:


“TÜKENMİŞLİK SENDROMU YAŞAMADIM”

Ünlü oyuncu, son yıllarda sanatçılarda ortaya çıkan ‘tükenmişlik sendromu’ durumunu yaşayıp, yaşamadığının sorulması üzerine ise, “Bugün hâlâ çalışıyorum. Öyle bir sendroma hiç girmedim. Başrol oyuncuları dizilerde sabahlara kadar çalışıyor. Belki onlar için olabilir” yorumunda bulundu.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/nilgun-belgun-sendrom-bana-ugramadi-haberi-559224

Bir yanıt yazın