Mayıs 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Nükhet Duru yılbaşı konseri verdi

2 min read
Nükhet Duru yılbaşı konseri verdi

Nükhet Duru yılbaşı konseri verdi

Posta Gazetesi’nin haberine göre Nükhet Duru, piyanist Emir Ersoy’un Latin tınıları eşliğinde en sevdiği şarkılarından seçtiği repertuvarı seslendirdi.

Nükhet Duru yılbaşı konseri verdi

Emir Ersoy’un babası Metin Ersoy’unun ünlü parçası ‘Gemi’yi de söyledi.

TAYT ÇIKIŞI OLAY OLMUŞTU

Sahnede mayo giyilmesini garipsemediğini söyleyen Nükhet Duru, “Görsellik devreye girince herkes kendine göre birşeyler yorumluyor. Ben ilgilenmiyorum. Ben 50 yıldır aynı elbiseyi giyiyorum diyebilirim” demişti.

Nükhet Duru yılbaşı konseri verdi - Resim : 2

Duru, “Herkes sevdiğini, rahat hissettiğini giyebilir. Yeter ki tayt giymesinler” diyerek geçtiğimiz yıla damga vuran bir polemiği başlatmıştı.

Nükhet Duru yılbaşı konseri verdi - Resim : 3

NİL BURAK’TAN ÇOK SERT NÜKHET DURU AÇIKLAMASI

Türk Pop Müziğin ünlü sesi Nil Burak’ta konuk olduğu Gökay Kalaycıoğlu’nun programında “Ben o zaman Caddebostan Maksim’de çalışıyordum. İkinci bir iş olarak Fenerbahçe Altın Raket gece kulübünde çalışıyordum.

Nükhet Duru yılbaşı konseri verdi - Resim : 4


Londra’dan çok güzel mavi renkte şifon bir elbise almıştım. 1 gece giyebildim. Ertesi gün kulise gittiğim zaman; paramparça jiletlenmiş buldum elbiseyi. Kimin yaptığı ortaya çıktı. Kendisi de bunu katıldığı programda itiraf etti. Benim için ‘Çok güzeldi. Kıskandım yaptım’ dedi.” 
ifadelerini kullanmıştı.

 

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/nukhet-duru-yilbasi-konseri-verdi-haberi-559053

Bir yanıt yazın