Eylül 27, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Oyuncu Çetin Tekindor’dan son dakika haberi

2 min read
Oyuncu Çetin Tekindor'dan son dakika haberi

Oyuncu Çetin Tekindor'dan son dakika haberi

STAR’IN ANTEPLİ DİZİSİNE BOMBA İSİM

Yapımcılar yeni sezon için hummalı bir hazırlık içinde… Son yıllarda seyirciyle buluşturduğu “Kırmızı Oda”, “Masumlar Apartmanı” ve “Camdaki Kız” ekrana damgasını vuran OGM Pictures’ın patronu Onur Güvenatam’ın “Antepli” kod adlı dizisi de yeni sezonun en dikkat çeken işlerinin başında geliyor.

Yaptığı anlaşma nedeniyle artık sadece Star’a içerik üretecek olan Güvenatam “Antepli”nin başrol karakterleri “Ferit” için Mert Ramazan Demir, “Seyran” için de Afra Saraçoğlu‘yla el sıkıştı. Burcu Alptekin’in yöneteceği dizinin çekimlerinin haziran ayında başlaması planlanıyordu. Ancak gelen haberlere göre haziran ayında Mert Ramazan Demir Netflix’in Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’li “Şahmaran” dizisinin ikinci sezonunda rol alacağı için çekimler ertelendi.

Gelelim diziyle ilgili bomba sürprize… Ülkemizin en değerli oyuncularından Çetin Tekindor da “Antepli” için imza aşamasında…

Uzun süredir setlerden uzak olan, seyircinin çok özlediği duayen oyuncu Çetin Tekindor “Antepli”de Mert Ramazan Demir’in hayat vereceği Ferit’in dedesi Halis Ağa’yı oynayacak.

Dizinin hikâyesine gelince; varlıklı bir ailenin oğlu olan Ferit çapkınlıklarıyla meşhurdur. Dedesi Halis Ağa bu yüzden evi polis basınca bir karar alır ve memleketi Gaziantep’ten yakın oldukları bir ailenin kızını torununa gelin almaya karar verir. Asıl hikâye ise bundan sonra başlar.

BİRSEN ALTUNTAŞ / TV100

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/oyuncu-cetin-tekindordan-son-dakika-haberi-haberi-549121

Bir cevap yazın