Mayıs 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Prenses Diana’yı “mahveden kadın” yıllar süren sessizliğini bozdu

2 min read
Prenses Diana'yı "mahveden kadın" yıllar süren sessizliğini bozdu

Prenses Diana'yı "mahveden kadın" yıllar süren sessizliğini bozdu

Prens Charles’ın 1981 yılında evlendiği Prenses Diana ile olan evliliği 15 yıl sürdü. 1996 yılında boşanan Prens Charles ile Prenses Diana’nın bu evliliğinden iki çocuğu dünyaya geldi.

Prens Charles’ın Prenses Diana ile olan evliliği döneminde Camilla Parker Bowles’la da ilişkisini sürdürdüğü herkes tarafından biliniyordu. Prenses Diana ile evlenmek için kendini zorlayan Charles’ın Camilla ile olan ilişkisi evliliğinde sorunları da meydana getirdi.

Prens Charles, Prenses Diana ile boşanmasının ardından 2005 yılında Camilla Parker Bowles evlendi.

Prenses Diana'yı


Akşam Gazetesi’nin haberine göre
geçtiğimiz günlerde röportaj veren Camilla Parker, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Camilla, Prens Charles ile olan rutinini “Kolay değil ama her zaman tanıştığımız ilk günlerde olduğu gibi iletişimizi aktif tutmaya çalışıyoruz. Bazen karşılıklı sessizce aynı odada kitap okuyarak dinleniyoruz, bazen de bir fincan çay eşliğinde sohbet ediyoruz. Bunları yapmak ikimize de iyi geliyor.” sözleri ile anlattı.

“Diana’yı mahveden kadın” olarak anıldığı için üzüldüğünü söyleyen Camilla, “O kadar uzun yıllar hedef tathasına alındım ki bununla yaşamanın bir yolunu bulmanız gerekiyor. Kimse daima eleştirilmekten hoşlanmaz. Sonunda sanırım bu durumlarla başa çıkabiliyorum ve hayatıma devam ediyorum. Ne olursa olsun hayata devam etmelisin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/prenses-dianayi-mahveden-kadin-yillar-suren-sessizligini-bozdu-haberi-550783

Bir yanıt yazın