Temmuz 12, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Selen Görgüzel’den Hamdi Alkan’ın ailesine şoke eden sözler

2 min read
Selen Görgüzel'den Hamdi Alkan'ın ailesine şoke eden sözler

Selen Görgüzel'den Hamdi Alkan'ın ailesine şoke eden sözler

“HAMDİ İLE AYNI PROJEDE OLMAM”

Biten evliliği hakkında konuşan Selen Görgüzel, “2,5 ay önce boşandık. Bu sürecin benim oyunculuk kariyerimde sorun olacağını düşünmüyorum. Hamdi bana sektörde engel olmaz ama ben onunla şimdilik aynı projede olmak istemem. Bir süre geçtikten sonra olabilirim. Hamdi Alkan’la ilgili bir şey gördüğümde sanki ayrılmamışız ama ayrı gibiyiz de. Boşanmadan önce ilişkimiz akrabalığa dönmüştü” dedi.

“HAMDİ ALKAN’IN AİLESİNDEN KİMSE ARAMADI”

Alkan’ın ailesi tarafından aranmamasına sitem eden Görgüzel, sözlerine şöyle devam etti:

“Ortak dostumuz olan bayan arkadaşımız bizim boşanma sürecimizde çok alakasız bir tutum sergiledi. Benim ailem Hamdi Alkan’ın paylaşımlarına beğenmeye devam ediyor ancak ben onun ailesi tarafından hiç aranmadım. Bu baya enteresan oldu. Zeynep’le falan da konuşmadık. Küslüğümüz yok… Evlilik biterken karşılıklı bir çirkinleşme olmadığı için tarafların aileleri düşmanlaşmadı. Zeynep boşanmadan sonra bir mesaj göndererek destek oldu. Yurt dışında yaşadığı için belki saatleri hesaplayamadığı için aramamış olabilir.”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/selen-gorguzelden-hamdi-alkanin-ailesine-soke-eden-sozler-haberi-549684

Bir yanıt yazın