Mayıs 23, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Sosyetede yaşanan drone skandalında yeni gelişme

2 min read
Talihsiz kadının kafasına plazada drone düştü!

Talihsiz kadının kafasına plazada drone düştü!

Geçtiğimiz hafta sosyetenin çok önemli ailelerinden birinde aldatma şoku ile ilgili bir haber yazmıştım. Sosyetik güzel, kocasının kendisini aldattığını düşündüğü için eşini ‘Drone’ ile takip ettirip bir otelin teras katında yabancı güzel ile yemek yediği anları saniye saniye kayda aldırmıştı. Hatta kaldığı otelin oda numarasına kadar öğrenip balkonundan da görüntü aldırdığını yazmıştım.

Tüm Türkiye, bu aldatma hikayesini konuşurken, aldatılan sosyetik güzelin, eşini oturdukları evden gönderdiğini ama iki tarafın da dava açmadıklarını belirtmiştim.

Bu hafta ise sizlere bu sosyetiklerin kim olduklarını açıklayacaktım. Fakat son dakika bir gelişme olmuş. Sosyetik güzel telefonla bana ulaşarak, yazdığım haberi okuduğunu ve evliliğinin aldatmalardan dolayı bitme noktasına geldiğini itiraf etti. Bu hanımefendi, aile büyüklerinin devreye girmesiyle eşini affettiğini söyledi. 

İki çocukları olduğunu, yakında okula başlayacaklarını söyleyen sosyetik güzel, onların bu haberlerden etkilenmemesi için de benden ricada bulundu. 

TAKVİM GAZETESİ’NDEN UFUK ÖZCAN’IN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ

 

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/sosyetede-yasanan-drone-skandalinda-yeni-gelisme-haberi-537637

Bir yanıt yazın