Temmuz 12, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Sürpriz isimler aynı projede buluşacak

2 min read
Sürpriz isimler aynı projede buluşacak

Sürpriz isimler aynı projede buluşacak

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Star’da seyirciyle buluşacak olan dizide Rabia Soytürk, Caner Topçu, Berk Hakman, Helin Kandemir ve Burak Can’ın rol alacağı ortaya çıkmıştı. Ali Balcı’nın yönetip Makbule Kosif’in ise kaleme aldığı dizide güçlü bir oyuncu kadrosu yer alıyor.

Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan dizide Durul Bazan, Murat Daltaban, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Sümeyye Aydoğan, Utku Çakır, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Meltem Akçöl, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız gibi birbirinden başarılı isimler rol alacak.

“Bu dizideki tüm karakterler ve olaylar hayal ürünüdür. Ancak unutulmamalıdır ki herhangi bir sorunun çözümü için atılacak ilk adım  onun farkında olmaktır” sloganıyla çekilecek olan dizide olaylar liseli Ekim’in yaşadığı trajik olayla başlıyor.

Ekim okula giderken en yakın arkadaşı Meltem’e bir araba çarpar ve kaçar. Kazanın ardından Meltem’in belden aşağısı felç kalır.

Tüm mahalleli kaçan aracın peşine düşer. Aracın girdiği yer karanlık sırları olan Doğru Koleji’dir.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/surpriz-isimler-ayni-projede-bulusacak-haberi-549555

Bir yanıt yazın