Temmuz 18, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Teoman: “Ayna ile hayat kurtardım”

2 min read
Teoman: "Ayna ile hayat kurtardım"

Teoman: "Ayna ile hayat kurtardım"

Akşam Gazetesi’nden Erçin Dağ Eysen’in haberine göre rock müziğinin sevilen ismi Teoman, ‘Nasıl Olunur’ adlı Podcast programına katıldı.

Yayında müziği bırakmasından, yeni çıkaracağı romana kadar samimi açıklamalarda bulunan rockçı, ‘Ayna’ adlı şarkısıyla bir gencin hayatını kurtardığını anlattı.

Bir benzin istasyonunda arkadaşının teknesine geçerken kendisini genç bir hayranının durdurduğundan bahseden Teoman, “İlk başta bana doğru gelirken ‘Acaba beni soyacak mı?’ diye korktum. Çünkü iyi görünmüyordu. Gelip bana ‘Ayna’ şarkısıyla beni intihardan kurtardın’ demesiyle rahatladım.” dedi.

Teoman ayrıca, “Müziğin gençler üzerinde bir etkisi olduğunu kendimden biliyorum. Ben yıllarca 11-12 yaşından itibaren rock yıldızlarına hayran oldum, onların sözlerini dinledim, her şeylerine dikkat ettim. Şu anda uzaktan bakıyorum müzik piyasasına ama tam anlamıyla ağacın yaş olduğu dönemler, bir sürü şeyden etkileniyoruz ve kendimizi var ettiğimiz dönem gençlik dönemleri. Yaptığım işlerin gençleri özellikle etkilediğinin farkındayım” dedi.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/teoman-ayna-ile-hayat-kurtardim-haberi-550905

Bir yanıt yazın