Ocak 18, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Tolga Güleç: “Dış görünüşle değil beyinle ilgilenen bir erkeğim”

1 min read
Tolga Güleç: "Dış görünüşle değil beyinle ilgilenen bir erkeğim"

Tolga Güleç: "Dış görünüşle değil beyinle ilgilenen bir erkeğim"

“Erkek Severse” dizisiyle yakın zamanda ekran önünde olmaya hazırlanan Tolga Güleç “Bi’ Başka” Youtube kanalında Melis Güvenç’in konuğu oldu.

İlk defa romantik komedi türünde bir yapımda rol alan oyuncu, ilişki içindeyken neler beklediğini anlatarak, “Biz dinlenmeyi değil kavgayı seçtiğimiz için ilişkiden kaçıyoruz. İlişki kurmaya çalışıyorsun ‘Set saat kaçta biter?’ diyor bana. Ne bileyim ben kaçta biter… Böyle bir ilişki yürümez. Bir ilişki tadında serbest bırakarak olmalı. Bırak hata yapsın ya da bırak ben hata yapayım. Yapalım ki görelim yanlışlarımızı” diye konuştu.

Tolga Güleç, karşılaştığı kişilerde artık dış görünüşle değil, beyinle ilgilendiğini de belirterek; “Dış görünüş hiç önemli değil çünkü geçiyor. Ama mesela Madrid’in nerenin başkenti olduğunu bilsin. Bunu bilmiyorsa beni çok soğutur. Bir kitap okumuş olsun, günde sadece 150 kelimeyle konuşmasın. Bir şey konuşabilelim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/tolga-gulec-dis-gorunusle-degil-beyinle-ilgilenen-bir-erkegim-haberi-542806

Bir cevap yazın