Haziran 14, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Ukrayna Eski Güzeli cephede evlendi!

2 min read
Ukrayna Eski Güzeli cephede evlendi!

Ukrayna Eski Güzeli cephede evlendi!

Sözcü Gazetesi’nin haberine göre 35 yaşındaki Ukrayna eski güzellik kraliçesi Evgenia Prokopenko, mart ayında Rusya’ya karşı savaşmak için ülkesinin askeri birliklerine katıldı.

Ancak burada beklemediği şekilde “aşkı bulan” Prokopenko, ordu üniformasıyla beyaz bir duvak taktığı düğününden fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Ukrayna Eski Güzeli cephede evlendi!

“Rusça’yı akıcı konuşuyorum ama Putin’in dilini bilmiyorum. Onunla hangi dilde konuşmanın mümkün olduğunu bilmiyorum, çünkü o, dünyanın tüm gelişmiş ülkelerinin tüm dillerini anlamayı reddediyor. 

Ona söyleyecek sözüm yok, çünkü Putin ile konuşmamız değil, ona karşı harekete geçmemiz gerekiyor. Onun için sadece bir kurşunum var.” diyen Prokopenko, arkadaşlarının ve yoldaşlarının öldüğünü gördüğünü ancak yine de hayata tutunmayı başardığını söyledi.

2012 yılında kraliçe seçilen Prokopenko, “Hangi siperde olursam olayım, askeri sırt çantamda her zaman aynalı bir makyaj çantası ve parfümler bulunur!” diyerek eski hayatını da bırakmadığını gözler önüne serdi.

Sivil hayatta hukuk bürosu bulunan ve tehlikeli bölgelerden hayvanları da kurtaran kraliçe, “Altı ay önce biri bana Ukrayna Silahlı Kuvvetleri’nde olacağımı, sığınaklarda veya bodrumlarda uyuyacağımı, ateş altında yaralıları kurtaracağımı söylese asla inanmazdım.” diye de ekledi.

Ukrayna Eski Güzeli cephede evlendi! - Resim : 2

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/ukrayna-eski-guzeli-cephede-evlendi-haberi-559191

Bir yanıt yazın