Haziran 29, 2022

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Will Smith tokat olayından sonra Hindistan’da inzivaya çekildi

2 min read
Will Smith tokat olayından sonra Hindistan'da inzivaya çekildi

Will Smith tokat olayından sonra Hindistan'da inzivaya çekildi

Sözcü Gazetesi’nin haberine göre Oscar Ödül Töreni’nde şiddet eğilimiyle dünya basınına damga vuran Will Smith terapiye başladı.

Will Smith, Dolby Theatre’daki 27 Mart’ta gerçekleşen etkinlikte komedyen Chris Rock’ın Jada Pinkett Smith’in tıraş edilmiş kafası hakkında Demi Moore’un traşlı bir kafa ile yer aldığı 1997 filmine atıfta bulunarak “Jada, seni seviyorum, G.I. Jane 2, onu görmek için sabırsızlanıyorum” diyerek espri yaptı.

 

Smith önce bu espriye kahkahalarla gülse de eşinin bozulduğunu görünce sahneye çıkıp Rock’a herkesin önünde, canlı yayında tokat attı.

TERAPİYE GİDİYOR

İlerleyen dakikalarda da Smith, en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü. Smith gözyaşları içinde bir teşekkür konuşması yaparken şiddet içerikli davranışı için de Rock hariç herkesten özür diledi.

Geceyi eğlenerek ve başarısını kutlayarak geçiren Smith, gelen tepkilerden sonra nihayet 28 Mart’ta Instagram’da yaptığı bir paylaşımla Oscar’daki davranışının kabul edilemez ve affedilemez olduğunu söyledi ve “Senden herkesin önünde özür dilemek istiyorum, Chris. Çizgiyi aştım ve yanılmışım” diye yazdı.

Akademi’den istifa eden Smith, ayrıca Akademi tarafından da 10 yıl süreyle tüm etkinliklerden men edildi.

HİNDİSTAN’DA İNZİVAYA ÇEKİLDİ

Smith, son olarak 23 Nisan’da Hindistan’ın Mumbai kentinde görüldüğü için kendini maneviyat, yoga ve meditasyona verdiği söylentileri çıktı.

Rock ise olayla ilgili genel olarak sessiz kalmayı tercih etti.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/will-smith-tokat-olayindan-sonra-hindistanda-inzivaya-cekildi-haberi-548671

Bir cevap yazın