Haziran 16, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Yüsra Geyik’ten bomba “Arka Sokaklar” açıklaması!

2 min read
Yüsra Geyik'ten bomba "Arka Sokaklar" açıklaması!

Yüsra Geyik'ten bomba "Arka Sokaklar" açıklaması!

Arka Sokaklar’dan ayrıldıktan sonra birçok teklif alan Yüsra Geyik, “Camdaki Kız” başta olmak üzere başarılı işlerde oynamıştı.

Dijitalin “Bozkır” dizisinin ardından Show TV’nin Kıvanç Tatlıtuğ’lu “Aile” dizisinde çok etkili bir rolü oynamaya hazırlanan Geyik, geçen hafta katıldığı bir davette şıklığı ve güzelliğiyle dikkat çekti.

Güzel oyuncuya eski dizisi “Arka Sokaklar”ın 45 gün çekimlerine ara verdiği hatırlatıldı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Geyik “Konuyla ilgili bir bilgim yok ama umarım hayırlı bir şekilde geri dönerler. 17 sezonluk bir iş bu… Pat diye bitecek bir iş değil, reytingleri de gayet güzel… 17 sezon olmasına rağmen çok da başarılı bir iş… Umarım hakkınca devam eder. Çünkü benim çok severek çalıştığım, içerideki herkes tanıdığım, çok da özveriyle çalışan insanlarla dolu bir iş… Başarılı da bir iş… Devam etmesi gerekiyor… Televizyonda böyle herkesin izleyebileceği düzeyde çok fazla iş yapılmıyor. O da bir yol tutturmuş ve başarıyla giden bir iş… Umarım devam ederler” dedi.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/yusra-geyikten-bomba-arka-sokaklar-aciklamasi-haberi-558259

Bir yanıt yazın