Temmuz 12, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Yusuf Yerkel’in evlat acısı

2 min read
Yusuf Yerkel'in evlat acısı

Yusuf Yerkel'in evlat acısı

MedyaRadar’ın haberine göre uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören Emir Zahit Yerkel, sabah saatlerinde hayata veda etti. Baba Yusuf Yerkel, acı haberi sosyal medya hesabından şu ifadelerle duyurdu:

“Minik kuzumuz yavrumuz canımız Emir Zahitimiz melek oldu. Bu fani dünyadaki 3 yıllık çileli yolculuğunu tamamlayıp, ebedi aleme göç eyledi. Artık bize düşen, güzel bir sabırdır…”

SÜMEYRA YERKEL’DEN AÇIKLAMA

 

Yerkel’in eşi anne Sümeyra Yerkel de sosyal medya hesabından oğullarının ölüm haberini duyurdu. Yerkel şu ifadeleri kullandı:

“Güzel yavrumuz, göz nurumuz, ciğer paremiz Emir Zahit’imiz 3 yıllık çilesini doldurup bu fani alemden göçtü, melek olup Rabbimizin cennetine gitti…”

HASTALIĞI BİLİNMİYOR

Yusuf Yerkel’in oğlu Emir Zahit Yerkel, 3 yıldır tedavi görüyor ve hastalıkla mücadele ediyordu. Yusuf Yerkel sosyal medya hesabından oğlunun hastalığını sürekli olarak duyuruyor ve dua istiyordu. 

Sürekli olarak hastanede olan baba Yerkel, Emir Zahit Yerkel’i iyileştirmek için eşi ile birlikte uzun süredir mücadele ediyordu. Hastalığı açıklamayan baba Yerkel, sadece yoğun bakıma girdiklerini ve çıktıkları duyuruyordu.

En son Şubat ayında “Müjde eve çıktık yoğun bakımdan kurtulduk” açıklaması yapan Yusuf Yerkel, minik oğlunun bugün vefat ettiği ve hastalığa yenildiğini duyurdu.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/yusuf-yerkelin-evlat-acisi-haberi-549884

Bir yanıt yazın