Temmuz 12, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Zeynep Mansur’u mutlu eden zam haberi

1 min read
Zeynep Mansur'u mutlu eden zam haberi

Zeynep Mansur'u mutlu eden zam haberi

Güzel şarkıcı Zeynep Mansur, sosyal medya hesabından zamlar konusundaki hassasiyetini yazarken, onu en çok sigaraya gelen zammın mutlu ettiğini paylaştı. 

Mansur, sosyal medya hesaplarından her fırsatta sigara kullanıcıları konusundaki hassasiyetini belirtirip “Bilimsel olarak sigaranın zararları bu kadar bilinirken, insanların hem kendileri hem çevrelerini düşünmeden sigara kullanmalarına gerçekten çok kızıyorum. Bir şekilde yanlarında sigara kullanmayan kişilerin de pasif içici olmalarına neden oluyor. Şu anda ülke genelinde yaşanan zamlar hepimizin belini büküyor. Ancak gerçek şu ki, sigaraya gelen zamlar beni mutlu ediyor. Çünkü bu zamlarla bir iki kişi bile sigaradan vazgeçse mutlu olurum. Sigarayı bıraktıktan sonra hayatları değişecek kişilerin varlığı benim için çok şey ifade ediyor. Dumansız hayat ne kadar güzel..” derken, sigara konusundaki bu hassasiyetine sigara tiryakileri büyük tepki gösterdi.

Ancak gelen tüm tepkilere karşı Zeynep Mansur, geri adım atmayarak, konu üzerindeki duyarlılığı konusunda paylaşımlarına devam edeceği sinyalini verdi. 

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/zeynep-mansuru-mutlu-eden-zam-haberi-haberi-549687

Bir yanıt yazın