Şubat 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Apple, İddialara Göre Yeni AirPods’u ve Apple Music’in Yeni Abonelik Paketini 18 Mayıs’ta Duyuracak

2 min read
Apple, İddialara Göre Yeni AirPods'u ve Apple Music'in Yeni Abonelik Paketini 18 Mayıs'ta Duyuracak

Apple, İddialara Göre Yeni AirPods'u ve Apple Music'in Yeni Abonelik Paketini 18 Mayıs'ta Duyuracak

Birkaç gün evvel sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devi Apple’ın yeni bir AirPods duyurmaya hazırlandığından ve bu kulaklıklarla beraber Apple Music’e de yeni bir üyelik kutuyu getireceğinden bahsetmiştik. İddialara göre bu kablosuz kulaklığın Hi-Fi takviyesine sahip olacağı ve Apple Music’e gelecek üyelik kolisinin de Hi-Fi’a özel olacaktı. Şimdi ortaya çıkan bilgiler ise bu AirPods’un ne zaman duyurulacağını gözler önüne seriyor. 

Apple ile alakalı yaptığı sızıntılarla öğrenilen Luke Miani tarafından yapılan açıklamalara göre Apple, 18 Mayıs’ta bir aktiflik reelleştirecek. Ancak bu aktiflik, bugüne kadar yapılanlar kadar şaşalı olmayacak. Miani, faalliğin tıpkı AirPods Pro’da olduğu gibi bir basın ilanı biçiminde sunulacağını, internet sitesinde yapılacak aktüellemelerle de yeni AirPods’un servis edileceğini söylüyor.

İddialara göre yeni AirPods, tasarım açısından AirPods Pro’ya benzeyecek

AirPods Pro

Apple’ın 18 Mayıs’ta duyuracağı söylenen yeni AirPods’uyla alakalı netleşmiş bir bilgi mevzubahisi değil. Ancak temenniler, kablosuz kulaklığın tasarımının AirPods gibi olacağı güzergahında. Teknik özellikler mevzusunda ise yeni AirPods’un AirPods Pro kadar gelişmiş özelliklere sahip olmayacağı düşünülüyor. Tüm bunlar, tertip edilecek aktiflik kapsamında gün suratına çıkmış olacak.

Bu arada, iddia kaynağı emin olsa da haziran ayının Apple için çok ehemmiyetli olduğunu unutmamak gerek. Çünkü işletme, haziran ayında WWDC olarak adlandırdığı yazılım odaklı aktifliğini reelleştirecek. Bu aktiflik kapsamında da iOS ve iPadOS gibi mobil işletim sistemlerinin yeni versiyonları tanıtılacak. Ancak Apple, şayet isterse yeni AirPods ve değişik ürünlerini de bu faallikte duyurabilir. Önümüzdeki günler, Apple hayranları için pek çok şeye hamile…

Kaynak: www.webtekno.com
URL: https://www.webtekno.com/apple-airpods-abonelik-paketi-18-mayista-duyuracak-h109856.html

Bir yanıt yazın