Şubat 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Aşk iddialarını yalanlamıştı: Emir Sarıgül ile Sibel Can’ın tatil fotoğrafları ortaya çıktı

2 min read
Aşk iddialarını yalanlamıştı: Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın tatil fotoğrafları ortaya çıktı

Aşk iddialarını yalanlamıştı: Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın tatil fotoğrafları ortaya çıktı

Daha evvel aralarında ilişki olduğu iddialarını yalanlayan İş insanı Emir Sarıgül ve ünlü şarkıcı Sibel Can, Göcek’te bir teknede görüntülendi.

Magazin dünyası bu birlikteliği konuşuyordu ama onlar her seferine reddediyordu. En sonunda hadise dün öğle saatlerinde Göcek’te belgelendi.

İş insanı Emir Sarıgül ve ünlü şarkıcı Sibel Can, Göcek’te bir teknede görüntülendi. Sarıgül, dününde kesin bir dille iddiaları reddederek “Allah’a havale ediyorum” demişti. Ancak ikilinin tekne tatilinden görüntüleri ortaya çıktı. Emir Sarıgül’le Sibel Can aşk mı yaşıyor! İşte ilk açıklama

Tv100, mevzubahisi görüntüleri, “6 senelik aşk belgelendi” başlığıyla yayınladı.

Emir Sarıgül, geçtiğimiz aylarda sunucu Buket Aydın’la çok konuşulan bir aşk yaşıyordu. Haberde yer alan “6 sene” ibaresi kafaların karışmasına ve yeni suallerin doğmasına neden oldu.

”YALNIZCA BUKET HANIMLA BİRLİKTELİĞİM OLDU”

Vakadan dün Sibel Can ile tatil yaptığı iddialarına ait gazetecilere açıklama yapan Emir Sarıgül, “Yapmayın! Benim 2 kızım var. Çocuklarımın annesi ile yollarımızı ayırdıktan sonra Buket hanım İle birlikteliğim oldu. Onun dışında medyada yer alan bu haberlere yalnızca gülüyorum. Kimlerin ne kasıtla yaptığını gayet iyi öğreniyorum. Buket hanımı ve beni hırpalamak için şuurlu çıkartılan haberler. Onları Allah’a havale ediyorum” demişti

Sibel Can, evvelki gün televizyon çekimi için İstanbul’a dönmüştü. Ancak şarkıcının işlerini tamamladıktan sonra tekerrür Sarıgül’şan yanına dönerek, tatiline kaldığı yerden devam ettiği görüldü.

Kaynak: www.patronlardunyasi.com
URL: https://www.patronlardunyasi.com/haber/Ask-iddialarini-yalanlamisti-Emir-Sarigul-ile-Sibel-Can-in-tatil-fotograflari-ortaya-cikti/250362

Bir yanıt yazın