Şubat 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Epic Games, Haftaya ‘Gizemli’ Bir Oyunu Ücretsiz Yapacağını Açıkladı

2 min read
Epic Games, Haftaya 'Gizemli' Bir Oyunu Ücretsiz Yapacağını Açıkladı

Epic Games, Haftaya 'Gizemli' Bir Oyunu Ücretsiz Yapacağını Açıkladı

Her hafta yeni bir ya da birkaç oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunan reyin satış platformu Epic Games Store, bu kere önümüzdeki hafta verilecek oyunu açıklamayarak dikkat çekti. Platform, bayağıda ücretsiz vereceği oyunu hep 1 hafta evvelden duyuruyordu. Bu da ücretsiz oyunun büyük bir reyin olacağına dair düşünceleri birliktesi getirdi. 

Epic Games Store, her haftaki gibi bugün de ücretsiz oyunlar kısmına bir reyin ilave etti. Platform, ‘Lion’s Song’ isimli oyunu 1 haftalığına ücretsiz olarak verecek. Ama haftaya verilecek ücretsiz oyunun bildirildiği kısımda bir reyin ismi yerine ‘sırlı reyin’ ibaresi ve bir sayaç yer aldı.

‘Sırlı reyin’ büyük bir imal olabilir

epic games store

Epic Games Store, her hafta ücretsiz olarak dağıttığı oyunlarla öğrenilen bir platform. Platformda GTA 5 gibi büyük oyunların da yeniden ücretsiz olarak kullanıcılara sunulduğu çokça görülmüştü. Yeniden böyle büyük bir oyunun haftaya parasız verileceğine dair umutlar, platformda paylaşılan bir sayaç sayesinde yeşerdi.

Bu hafta Lion’s Gate’i ücretsiz veren Epic Games, haftaya verilecek oyunun duyurulduğu kısımda bir reyin ismi vermek yerine sırlı bir sayaç paylaştı. ‘Sırlı reyin’ ibaresinin bulunduğu ekranda yapılacak sürprize dair hiçbir açıklamaya yer verilmedi. Haftanın oyununun duyurulduğu kısımdaki görsel, olası ‘büyük oyunun’ ne olduğuna dair ipucu veriyor olabilir. Ortaya çıkacak iddiaları haftanın ilerleyen günlerinde görecek; Lion’s Gate’in yerine geçecek parasız oyunun ne olduğunu ise 20 Mayıs tarihinde bilmiş olacağız.

Kaynak: www.webtekno.com
URL: https://www.webtekno.com/epic-games-ucretsiz-verecegi-gizemli-oyun-h109844.html

Bir yanıt yazın