Şubat 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Bayramda Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz 9 Eğlenceli Oyun Tavsiyesi

4 min read
Bayramda Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz 9 Eğlenceli Oyun Tavsiyesi

Bayramda Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz 9 Eğlenceli Oyun Tavsiyesi

Daha evvel yaşadığımız tüm değişik bayramlardan azıcık daha buruk yaşadığımız bu Ramazan Bayramı, nihayet geldi çattı. Bu sene bütün kapanma neticesinde konutlarımızdan dışarı çıkamayacağız, bayramlaşmayı da asıllaştırmayacağız. Bunun böyle olmasını istemezdik, ancak kendimiz ve sevdiklerimizi gözetmek için dişimizi azıcık daha sıkmamız gerekiyor.

Minik kardeşlerimiz ise bu bayramda harçlık alamamanın üzüntüsü içerisinde. Onların üzüntüsünü azıcık olsun gidermek, sevdikleri insanları bayramda mutlu etmek isteyenlere de taşıtı olmak ismine bugün sizlere sevdiğiniz insanlara hediye edebileceğiniz bayram harçlığı kalitesinde oyunları listeledik. Hazırsanız listemize başlayalım

Bayram Harçlığı yerine hediye edebileceğiniz 9 reyin

Euro Truck Simulator 2 Among Us Forza Horizon 4 Age of Empires II: Definitive Edition The Sims™ 4 Need for Speed™ Payback Scrap Mechanic No Man’s Sky EA PLAY

Euro Truck Simulator 2

ETS 2

ETS 2‘yi bu zamana kadar kerelerce kere listelerimize almışızdır. Bunun en büyük sebebi son derece galibiyetli bir reyin olması ve ülkemizde de sayısız seveni olması. Bir kamyon sürücüyü olup Avrupa’yı turladığımız bu oyunun aslında bir online desteği bulunmuyor, ancak isterseniz modlarla multiplayer olarak oynama ihtimaline sahip oluyorsunuz.

Among Us

Forza Horizon 4

Çıkış yaptığı 2018’de neredeyse hiç alaka görmeyen Among Us, 2020’de Twitch ve YouTube’da popülerleşmesi üzerine bir yarıyıl dünyanın en çok konuşulan oyunlarından biri olmuştu. 4 – 10 oyuncuyu destekleyen çok oyunculu bir reyin olan Among Us, basit yapısıyla her kitlenin alakasini sürüklemeyi muvaffak oldu.

Forza Horizon 4

Forza Horizon

Büyük Britanya yollarında araba yarışlarına doymanızı sağlayacak Forza Horizon 4, sayısız lisanslı arabası, etkileyici grafikleri ve doygun oynanışıyla çok hoş bir bayram hediyesi olabilir. Özellikle araba tutkunu olan kardeşlerimizi, şayet bilgisayarları da bu oyunu kaldıracak seviyede ise Forza Horizon 4 ile mutlu edebilirsiniz. Oyunu ister tek isterseniz de dostlarınızla beraber oynayabileceğinizi anımsatalım.

Age of Empires II: Definitive Edition

Age of Empires

Bizim neslimizin en unutulmaz oyunlarından biri olan Age of Empires II, Definitive Edition ile günümüz oyuncularına da hitap etmek için yine geliştirildi. Bayramda da bu özel oyunu sevdiğiniz insanlara hediye edip beraber strateji oyunlarının kralının tadını çıkarabilirsiniz.

The Sims™ 4

The Sims 4

Bu sene bayram ziyaretlerine ne yazık ki gidemiyoruz. Minik kardeşlerimiz de bundan dolayı bayram harçlıklarında ciddi bir düşüş yaşıyorlar. Bayram ziyaretine gidemeyen minik kardeşlerimize aileyi ve dostluğu daha iyi aşılamak için en iyi reyin The Sims™ 4 olabilir. 

Need for Speed™ Payback

Need for Speed Payback

Yarış tutkunları burada mı? Tüm tasayı arabalar ve yarışlar olan kardeşlerimize alabileceğiniz en hoş oyunlardan birisi Need for Speed™ Payback‘dir. Çevrimiçi olarak da oynayabileceğiniz ünlü yarış oyunu Need for Speed çok hoş bir bayram hediyesi olabilir.

Scrap Mechanic

Scrap Mechanic

Kardeşlerimizin yaratıcılığını geliştirmesine katkıda bulunmak istiyorsanız Scrap Mechanic çok hoş bir teklif olabilir. Blokları koyarak yapı yaptığınız oyunda konuttan otomobile ve hatta uçağa kadar pek çok şey yapabiliyorsunuz. Konutunuzu yapıp içerisine asansör mekanizması kurabileceğiniz Scrap Mechanic, yaratıcılığı geliştirme konusunda çok galibiyetli bir reyin.

No Man’s Sky

No Man's Sky

Çıkışı her ne kadar çalkantılı olsa da uzun sürelerde gelen aktüellemeler sayesinde son derece galibiyetli bir oyuna dönüşen Scrap Mechanic, dostlarınızla sonsuz uzayda gezebileceğiniz, seyyareleri keşfedebileceğiniz çok özel bir reyin. Uzaya alakasi olan kardeşlerimizi mutlu edebileceğiniz reyin, keşfetmeyi aşılaması sayesinde bayramda eşsiz serüvenlere atılmanızı sağlayabilir.

EA PLAY

EA PLAY

Şayet kardeşlerimize tek bir reyin satın almak istemiyorsanız, aylık ödeme sistemi olan EA Play‘i hediye edebilirsiniz. Star Wars: Jedi Fallen Order’dan FIFA 21’e sayısız EA oyununa ulaşım sağlayabileceğiniz EA PLAY üyelik sistemi bayramda sevdiklerinize alınabilecek hoş hediyelerden biri.

Kaynak: www.webtekno.com
URL: https://www.webtekno.com/bayram-hediyesi-oyun-tavsiyeleri-h109835.html

Bir yanıt yazın