Şubat 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

İsmail Küçükkaya’nın eski eşi Eda Demirci’den şok suçlama!

2 min read
İsmail Küçükkaya'nın eski eşi Eda Demirci'den şok suçlama!

İsmail Küçükkaya'nın eski eşi Eda Demirci'den şok suçlama!

Sabah Gazetesi’nden Seda Nur Günaydın’ın haberine göre İsmail Küçükkaya’nın boşanma davası düzeyindeki vekilliğini yapan Avukat Nezihe Hıdıroğlu, ‘Basın açıklaması’ ismi altında dava dosyasına sunulan saklı protokolü paylaşarak boşanma davasındaki saklılığı ihlal ettiği iddia edildi.

ZİYNET DEĞİL TAZMİNAT GİBİ GÖSTERİLDİ

Hoca olan Eda Demirci, yalnızca ziynet eşyalarının kıymetini alarak boşandığını, tazminat ve nafakadan bıraktığını fakat boşanma sonrasında daha önceki eşi İsmail Küçükkaya ve vekili Nezihe Hıdıroğlu tarafından sosyal medyada yapılan açılmada bahsi geçen ziynet eşyaların kıymeti olarak kendisine ödenen 550 bin liranın sanki tazminat olarak verildiğini ve bu biçimde haberlerde yer aldığını ifade etti.

KABAHAT BÜLTENİNDE BULUNDU

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına müracaat eten Eda Demirci, hayat çabası verirken özel hayatının bu biçimde ifşa edilmesinin kendisini derinden üzdüğünü dile getirerek vekili Ahmet Çetinkaya aracılığıyla daha önceki eşi İsmail Küçükkaya ve vekili Nezihe Hıdıroğlu hakkında kabahat bülteninde bulundu.

VEKİLDEN AÇIKLAMA

Eda Demirci’nin Avukatı Ahmet Çetinkaya, ‘‘Müvekkilimiz Eda Demirci, daha önceki eşi İsmail Küçükkaya ile boşanma davası devam ederken kanser hastalığına tutulmuş ve dava süreciyle daha fazla eskimemek için uyuşarak boşanmak zorunda kalmıştır. Müvekkilimin, ziynet eşyalarına karşılık aldığı kıymeti, sanki İsmail Küçükkaya tarafından kendisine sus hisseyi ve tazminat verilmiş gibi yansıtan ve bu emelle sosyal medya hesaplarından paylaşmıştır. İsmail Küçükkaya’nın bu fiilini müvekkilimi kamuoyunda minik düşürme ve güç vaziyette vazgeçme teşebbüsü olarak değerlendiriyoruz. İsmail Küçükkaya ve o yarıyıl ki vekili hakkında hem kabahat bülteninde bulunduk hem de İstanbul Barosu’na zorunlu şikayetleri yaptık.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/ismail-kucukkayanin-eski-esi-eda-demirciden-sok-suclama-haberi-532657

Bir yanıt yazın