Temmuz 12, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan’dan yeni açıklamalar

2 min read
Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan'dan yeni açıklamalar

Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan'dan yeni açıklamalar

Doktoru, ciğerlerinin röntgenini çektikten sonra sol akciğerinde görülen kütle nedeniyle tomografiye girmesini istedi.

Tomografi sonuçları ortaya çıkınca sol akciğerindeki kütlesinin kanser hücresi olduğu ve vücuda yayıldığını öğrendi.

Billur Kalkavan, akciğer kanserine yakalandığını öğrenince başlarda gözyaşlarına boğulsa da kısa bir süre sonra kendini toplayarak hastalığıyla savaşmaya başladı.

Billur Kalkavan, tedavi sürecini, hayata bakış açısını, iyileştikten sonra neler yapmak istediğini Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’a açıkladı.

Kalkavan olumlu açıklamalarda bulunarak “Ben mücadele ediyor, savaşıyor lafını literatürüme almıyorum. Hastalığın adını dahi anmıyorum. Ben hastalıkları giyinmeyi seven biri değilim. Üstüme bunu bir giysi olarak kabul etmiyorum. Bir müsibet bin nasihat iyidir derler. Kendime geldim. ‘Geldin, beni uyandırdın ama artık git’ diyorum. Benim bünyemde dram yoktur. Dramları sevmiyorum. Bana ‘Çok üzüldüm’ dediklerinde biraz kızıyorum. Ah’lara, vah’lara hayatımda yer yok. Sıcaklara da katlanamıyorum… Çok arayanım, soranım oldu. Eşim, dostum, ahbabım çok ama tanımadığım insanlardan bu kadar ilgiyi beklemiyordum. O sevgiyi görmek bana inanılmaz iyi geldi. Herkese müteşekkirim. Çok mutluyum inanın…” ifadelerini kullandı.

“Daha çok gezmek istiyorum. Çok iyi bir insanım. Daha da iyi biri olmak istiyorum…” diyen Kalkavan, bu süreçte kendisine en çok sorulan sorunun sevgilisi Buğra Bahadırlı’nın kendisinden ayrılıp ayrılmadığı olduğunu belirterek “Benimki kaçmadı” dedi.

Billur Kalkavan, sevgilisi Buğra Bahadır ile ilgili şu cümlelerin altını çizdi: “Çoğu erkek böyle bir durumda kaçardı. Buğra, kaçmadı. Yanı başımda durması hastalıkla mücadelemde bana çok yardımcı oluyor.”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/kanserle-mucadele-eden-billur-kalkavandan-yeni-aciklamalar-haberi-549664

Bir yanıt yazın