Temmuz 12, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Akın Akınözü: “Ebru Şahin bana davetiye göndermez”

1 min read
Akın Akınözü: "Ebru Şahin bana davetiye göndermez"

Akın Akınözü: "Ebru Şahin bana davetiye göndermez"

TV100’de ekrana gelen “Magazin Hattı”nın haberine göre henüz anlaşma yaptığı yeni bir projesinin olmadığını açıklayan yakışıklı yıldız Akın Akınözü rol seçerken nelere dikkat ettiğini ise şöyle anlattı: “Haberini vereceğim yeni bir proje yok. Çok içime sinen ‘Kaderimin Oyunu’ için güzel bir sezon geçirdik. Bana gelen metinde içimde bir şeyler kıpırdıyorsa tamamdır. Komediyi hiç denemedim becerimi bilemiyorum, dramı seviyorum. Hikayeye bir şey katabiliyor muyum benim için önemli olan bu. Gerçekte yaşamış birini canlandırmak bence büyük sorumluluk. Bir gün inşallah bana ilham veren bir karakteri canlandırabilirim.”

Akın Akınözü, Ebru Şahin ile ilgili soruya ise “Benim üç yıl boyunca çalıştığım partnerim. Anladığım kadarıyla evlilik yoluna giriyor. Mutluluklar dilemenin ötesinde bir şey diyemem. Bana davetiye gelmez. Gelse de gider miyim gitmez miyim havada kalır.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/akin-akinozu-ebru-sahin-bana-davetiye-gondermez-haberi-549667

Bir yanıt yazın