Şubat 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

“Korona Var Öpme” Klibiyle Ünlenen Türkücü Aydın Aydın, COVID-19’a Yakalandı

2 min read
“Korona Var Öpme” Klibiyle Ünlenen Türkücü Aydın Aydın, COVID-19’a Yakalandı

“Korona Var Öpme” Klibiyle Ünlenen Türkücü Aydın Aydın, COVID-19’a Yakalandı

Geçtiğimiz seneden beri tüm dünyada tesirini gösteren koronavirüs pandemisi birçok viral çalışmanın ortaya çıkmasına neden olmuştu. Aydın Aydın adlı bir türkücü de geçtiğimiz sene “Korona var öpme” adlı şarkıyla isminden çokça laf ettirmişti. Hakkari dağlarına kocaman “Korona var öpme” yazan Aydın Aydın’ın koronavirüse tutulduğu açıklandı.

“Korona var öpme, hastayım ben öpme. Bir selamın yeter öpme” laflarını türkü içinde İngilizce olarak da dillendiren türkücünün rehabilitasyonunun devam ettiği bildirildi. Etraf ve doğa kırımları, trafik kazaları, bayana müteveccih şiddet ve çağın hastalığı olarak bilinen obezite ve koronavirüs ile alakalı yaptığı ‘Korona var öpme’ şarkısıyla isminden laf ettiren türkücü Aydın Aydın, sosyal ileti vermeyi seven bkocaman olarak biliniyor.

Ramazan Bayramı için Hakkari’ye gidince rahatsızlandı

Sanatçının Ramazan Bayramı için memleketi Hakkari’ye gittikten kısa bir vakit sonra rahatsızlandığı belirtilirken sağlık kurumuna kaldırıldıktan sonra COVID-19’a tutulduğu tespit edildi. Testi pozitif çıkan Aydın Aydın bir vakit sağlık kurumunda gözlemlendikten sonra sağlık takımları tarafından köyündeki evine nakledildi. Yapılan açıklamaya göre türkücünün rehabilitasyonuna evinde devam edilecek.

Hadise rakamlarının eksildiği bugünlerde maske ve mesafe kaidelerine biraz daha dikkat etmek gerekiyor gibi. Ayrıca temaslı bkocamanla muhatap olduğumuz zaman COVID-19’a tutulma tehlikesini göz arkasını etmemek gerekiyor.

Kaynak: www.webtekno.com
URL: https://www.webtekno.com/korona-var-opme-klibiyle-viral-olan-aydin-aydin-covid-19-a-yakalandi-h109883.html

Bir yanıt yazın