Şubat 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

Netflix, La Casa de Papel’in 5. Sezon Çekimlerinin Tamamlandığını Duyurdu

2 min read
Netflix, La Casa de Papel'in 5. Sezon Çekimlerinin Tamamlandığını Duyurdu

Netflix, La Casa de Papel'in 5. Sezon Çekimlerinin Tamamlandığını Duyurdu

Yayınlandığı 2017 senesinde uzunca vakit gündemde kalan ve Netflix’in daha geniş kitlelere erişmesine katkı sağlayan işlerden biri olan La Casa de Papel, beşinci sezonu ile izleyicisine veda etmeye hazırlanıyor. Başlangıçta iki sezon olarak tasarlanan fakat çok beğenilmesi sonrası pek çok dizi ile aynı mukadderatı paylaşarak uzatılan serinin son sezonunun çekimleri ise bitirildi.

Son sezonun çekimleri devam ederken geçtiğimiz haftalarda serinin oyuncuları da final sezonunun setinden görüntüler paylaşmışlardı. 5. sezonun dizinin final sezonu olacağı bilgisi ise geçtiğimiz yaz duyurulmuştu. İki sezon olarak tasarlanan bir dizinin 5. sezon ile artık biteceğine hayranlarının çok da üzülmediğini hipotez ediyoruz. 

‘Hırsız olarak başladılar, aile olarak bitiriyorlar’:

La Casa de Papel 5. sezon

Netflix tarafından paylaşılan bir tweet ile duyurulan haberde ‘Öykünün nasıl bittiğini size göstermek için sabırsızlanıyoruz’ ifadesi kullanılırken Netflix Türkiye de eş bir tweet ile haberi Türkiye’deki izleyicilerine duyurdu.

‘Hırsız olarak başladılar, aile olarak bitiriyorlar’ laflarıyla duyurulan haberde dizinin final sezonunun ne zaman izleyicisi ile buluşacağına dair rastgele bir bilgi verilmedi. Dizinin yaratıcısı Alex Pina ise 5. sezona dair en büyük güçlüğün takımın nasıl dağıtılacağına karar vermek olduğunu söyledi. Neredeyse bir seneyi bu suale yanıt arayarak geçirdiklerini ifade eden Pina, bu sualin ve daha pek çoğunun yanıtlarının 5. sezonda gizli olduğuna işaret etti.

Kaynak: www.webtekno.com
URL: https://www.webtekno.com/netflix-la-casa-de-papel-5-sezon-cekimleri-tamamlandi-h109886.html

Bir yanıt yazın