Şubat 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

BMW’nin Yeni Yakışıklısı 2022 X3’ün Tasarımı Ortaya Çıktı

2 min read
BMW'nin Yeni Yakışıklısı 2022 X3'ün Tasarımı Ortaya Çıktı

BMW'nin Yeni Yakışıklısı 2022 X3'ün Tasarımı Ortaya Çıktı

Alman otomotiv devi BMW, haziran ayında reelleştireceği bir tanıtım aktifliği ile yeni SUV modeli 2022 BMW X3‘ü sürücülerin alkışına sunmaya hazırlanıyor. Ancak tüm arabalarda olduğu gibi 2022 X3’ün de tanıtımı yanaştıkça taşıtı saklı yakalamak muhtemel olmadı ve Alman SUV’un tasarımı ortaya çıktı.

Tamamen yeni bir modelden ziyade mevcut modelin makyajlı versiyonu olarak karşımıza çıkacak 2022 BMW X3, ilk defa BMW’nin İspanya web sitesinde yanlışlıkla! paylaşılan bir resimle ortaya çıkmıştı ki şimdi, yeni X3’ün M Sport kolisini hem önden hem arkadan detaylı bir biçimde gösteren iki resim daha paylaşıldı.

BMW X3 beyaz ön

Resimleri araştırdığımızda BMW’nin X3’ü yine ele alırken tasarım çizgilerini apaçıklaştırdığını özellikle tampon tasarımlarını daha enerjik ve atletik hale getirdiğini görüyoruz. İşletme, ön taraftaki böbrek ızgara tasarımının orta kolonunu ızgara ile aynı siyah renkte tasarlamayı seçmiş ki bu tasarım, ızgaranın devasa bir güneş gözlüğü gibi görünmesine neden oluyor.

BMW X3 beyaz arka

Resimler, BMW’nin özel bir siyah tasarım detaylarına sahip bir tarz koliyi sunacağını gösteriyor ancak bu tarz koliyi M Sport’a özel olarak mu sunulacak yoksa tüm X3 modellerinde opsiyonel olarak bulunacak mı öğrenemiyoruz. Vasıtanın tanıtımına takribî bir ay kaldığını düşünürsek önümüzdeki günlerde daha fazla resim ve bilgi ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

BMW X3 kırmızı ön

BMW X3 kırmızı arka

Kaynak: www.webtekno.com
URL: https://www.webtekno.com/2022-bmw-x3-tasarimi-ortaya-cikti-h109877.html

Bir yanıt yazın