Şubat 28, 2024

Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler

Gündemdeki haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Ulkugundem.com'da.

İki Hattı Aynı Anda Kullanabileceğiniz Çift SIM Kart Destekli Uygun Fiyatlı 6 Telefon Tavsiyesi

4 min read
İki Hattı Aynı Anda Kullanabileceğiniz Çift SIM Kart Destekli Uygun Fiyatlı 6 Telefon Tavsiyesi

İki Hattı Aynı Anda Kullanabileceğiniz Çift SIM Kart Destekli Uygun Fiyatlı 6 Telefon Tavsiyesi

Günümüzde çalışan insanların çoğu iş ve şahsi telefonları olmak üzere iki değişik telefon kullanıyorlar. Böylece şahsi bilgilerinin ve bireylerinin olduğu telefonla, tamamen iş ile alakalı bireylerin ve mail adreslerinin olduğu telefonları ayrı kalabiliyor.

Çift SIM kartlı uslu telefonlar, iki uslu telefonla yapabileceğiniz her şeyi tek telefona indirgemenize izin veriyor. İş ve şahsi ya da yurtiçi ve yurtdışı hatlarınızı tek bir yerde kullanabileceğiniz telefonların çoğunun üreticisi ise Çin pazarında bulunuyor. Biz de iki değişik hattı tek bir telefonda kullanmak isteyen okuyucularımız için ülkemizde bulunan çift SIM kartlı telefonları listeledik.

Dual SIM Çift SIM takviyeli uygun maliyetli telefonlar:

Samsung Galaxy A10 Huawei P40 LITE Huawei P30 Xiaomi Redmi Note 9S Xiaomi Poco X3 Xiaomi Mi 10T Pro

Listemizin en uygun maliyetli telefonu Samsung Galaxy A10s

samsung a10

Ağırlık: 168 gr Ekran ebadı: 6,2” Gizleme alanı: 32 GB Kamera: 13 MP Batarya kapasitesi: 3400 mAh

Samsung’un Galaxy A ivedisi, firmanın bugüne kadarki en muhtelif uslu telefon ivedisi olarak görülüyor. Galaxy A90, bir uslu telefonda bulunması gereken her şeyi bulunduruyorken, ağırbaşlı Galaxy A10, maliyetine kıyasla etkileyici bir hizmet veriyor.

Rakamsal olarak kendinden yüksek olan serideki öteki modellerine tasarım olarak benzeyen A10, elbette serinin öteki modelleriyle özellik açısından yarışamıyor. Listemizdeki en uygun maliyete sahip olan telefon, maliyetine göre oldukça iddialı bir performans sergiliyor. Mahsulün GittiGidiyor sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Kullanıcıyı hayal kırıklığına uğratmayan Huawei P40 LITE E

Huawei P40 LITE

Ağırlık: 183 gr Ekran ebadı: 6,4” Gizleme alanı: 128 GB Kamera: 48 MP Batarya kapasitesi: 4200 mAh

Üst segment telefon modelleri arasında yer alan Huawei’nin P serisinde bulunan Huawei P40 Lite E, bulunduğu seriye göre azıcık daha düşük özellikli bir telefon. Bütün bir maliyet performans mahsulü olan Huawei P40 Lite E, kullanıcılarını asla hayal kırıklığına uğratmıyor. Ön kamerasının ekranın içinde olması ve ana kamerasının üç değişik kameradan oluşması, telefonu modaya uygun hale getirdiği gibi kamera niteliğini de artırıyor. Mahsulün GittiGidiyor sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Orta segment bir telefon: Huawei P30 LITE

Huawei P30 LITE

Ağırlık: 159 gr Ekran ebadı: 6,15” Gizleme alanı: 128 GB Kamera: 48 MP Batarya kapasitesi: 3340 mAh

Huawei’nin üst segment amiral gemi telefonlarının Lite versiyonlarından biri olan P30, yeniden bir maliyet performans mahsulü. Huawei P30 Lite’ın öne çıktığı en ehemmiyetli özelliği ise yanar dönerli arka oturumu. Orta sınıf bir telefon modeli olan Huawei P30 Lite, resim özellikleri olarak maliyetine göre oldukça uygun bir telefon. Ancak Huawei P30 Lite’ın ne yazık ki su geçirmezlik özelliği bulunmuyor. Mahsulün Amazon sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Efsane batarya ömrü ile Xiaomi Redmi Note 9S

Xiaomi Redmi Note 9S

Ağırlık: 209 gr Ekran ebadı: 6,53” Gizleme alanı: 64 GB / 128 GB Kamera: 13 MP Batarya kapasitesi: 5020 mAh

Redmi Note 9S, listemizdeki en iyi maliyet performans telefonlarından biri. Note 9S, iyi performansı, kameraları, batarya ömrü ve maliyeti ile kullanıcılarına harika bir tecrübe sunuyor. Redmi, Geekbench batarya ömrü testinde bugüne kadar görülen en uzun müddeti kaydolan telefon. Ülkemizde de rahatlıkla bulabileceğiniz bu telefon, maliyetine göre oldukça etkileyici bir performans sergiliyor. Mahsulün GittiGidiyor sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Nitelikli görünüşü ile Xiaomi Poco X3 NFC

Xiaomi Poco X3 NFC

Ağırlık: 215 gr Ekran ebadı: 6,67” Gizleme alanı: 128 GB Kamera: 64 MP Batarya kapasitesi: 5160 mAh

Pilinin büyük olması her ne kadar Xiaomi Poco X3’ü vurdumduymaz hale getirse de, telefon estetik olarak kullanıcısını tatmin ediyor. Harika bir kamerası, ekranı ve uzun süreli batarya ömrüyle kullanıcılarına iyi bir performans sunan Xiaomi Poco X3, telefon maliyetlerinin uçtuğu günümüzde oldukça seçim edilebilir bir alternatif. Mahsulün Amazon sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Listenin en pahalı ancak en niteliklisi: Xiaomi Mi 10T Pro

Xiaomi Mi 10T Pro

Ağırlık: 218 gr Ekran ebadı: 6,67” Gizleme alanı: 256 GB Kamera: 108 MP Batarya kapasitesi: 5000 mAh

Xiaomi markasının en iyi tekliflerinden biri olan Xiaomi Mi 10T, OIED oturuma, kablosuz şarja ve tasarımda öteki modellere göre iyileştirmelere sahip. Güçlü Snapdragon 865 operasyoncusu, 144 Hz ekranı, 108 MP kamerası ve fantastik batarya eforu, Xiaomi Mi 10T Pro’yu öteki marka ve modellere karşı rakipsiz hale getiriyor. Mahsulün Amazon sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Kaynak: www.webtekno.com
URL: https://www.webtekno.com/dual-sim-kart-kullanan-telefonlar-h109708.html

Bir yanıt yazın